Oferta pracy – Oborniki Śląskie województwo dolnośląskie

MONTER ROWERÓW /MAGAZYNIER
z możliwością  rozwoju

Nasza firma FHMM Sp. z o.o została założona w 2000 roku. Od tego czasu stale produkujemy wysokiej jakości rowery, kilkadziesiąt tysięcy rocznie. Naszym celem było zaoferowanie wysokiej jakości montażu rowerów przy zachowaniu konkurencyjnych cen usług montażu w Europie. Produkujemy wszelkiego rodzaju rowery: rowery dziecięce, miejskie, MTB jak i zaawansowane technicznie rowery elektryczne – oparte na systemach Bosch, Brose lub Shimano Steps, a także mniej zaawansowane z silnikami elektrycznymi. Obecnie zatrudniamy około 50 osób, w sezonie około 180 osób.

APLIKUJ
Twój numer telefonu
Treść wiadomości

Czym będziesz się zajmował?

Praca na magazynie:

1. Przyjmowanie, rozładowywanie dostaw materiałów powierzonych od klienta,

2. Lokowanie, segregacja, odebranych dostaw na miejsca magazynowe,

3. Szykowanie części rowerowych na odpowiednie działy montujące podzespoły rowerowe.

Praca na dziale montowania ram rowerowych:

1. Montowanie podzespołów rowerowych na pierwszym etapie montażu tj. ramy rowerowe, widelce rowerowe, wkłady, mechanizmy korbowe.

Praca na dziale ogumiania kół:

1. Narzucanie piast rowerowych,

2. Naplatanie szprych na obręcze (praca na maszynie),

3. Zakładanie opasek, odblasków, nabijanie trybów na koło,

4. Ogumianie koła (praca przy maszynie ogumiającej).

Praca na dziale produkcji, montaż końcowy roweru:

1. Montaż kierownic, błotników gryfów, błotników, oświetlenia, dynama, nóżki, blokady,

2. Montaż siodeł, sztyc rowerowych, pedał, pancerzy rowerowych,

3. Montaż przerzutek, hamulców, łańcucha rowerowego,

4. Przykręcanie kół, przykręcanie hamulca piasty, regulacja manetek.

Praca na dziale pakownia i załadunku:

1. Pakowanie gotowych rowerów w karton, naklejanie naklejek identyfikacyjnych,

2. Załadunek rowerów.

Co możemy Ci zaoferować?

-zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

-stałe, atrakcyjne wynagrodzenie, zawsze na czas,

-opcja pracy w ramach nadgodzin,

-pomoc w organizacji miejsca pracy,

-niezbędne narzędzia pracy,

-wsparcie w procesie szkolenia na maszynach,

-przyjazną atmosferę,

-możliwość rozwoju,

-atrakcyjne wynagrodzenie.

Jakie są nasze wymagania?

-minimum wykształcenie zawodowe,

-dostępność,

-chęć do pracy i sumienność,

-chęć do stałego rozwoju, inicjatywa, elastyczność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

-pozytywne nastawienie i energia w działaniu.

Zobacz, jak pracujemy!

Aplikuj!

Kontakt +48 71-310-67-40
w godzinach od 6.00-14.00
e-mail: info@fhmm.pl

APLIKUJ
Twój numer telefonu
Treść wiadomości

Prosimy o dopisanie klauzuli ( bieżąca rekrutacja):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych ( CV i formularz aplikacyjny) przez administratora danych FHMM sp. z  o.o. z siedzibą w Obornikach Ślaskich przy ul. Ciecholowickiej 29, w celu aktualnie prowadzonego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że jestem świadoma, iż  podanie powyższych danych jest dobrowolna a zgoda może być odwołana w każdym czasie, mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz  ich poprawiania.”

Jeżeli wyrażają Państwo wolę wzięcia udziału w kolejnych procesach rekrutacyjnych, proszę również zamieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (CV i formularz aplikacyjny) przez administratora danych FHMM sp. z  o.o. z siedzibą w Obornikach Śląskich przy ul. Ciecholowickiej 29, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że jestem świadoma, iż  podanie powyższych danych jest dobrowolne, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz  ich poprawiania.”

—————————–

Administratorem danych, pozyskanych w procesie rekrutacyjnym będzie: FHMM sp. z  o.o. z siedzibą w Obornikach Śląskich przy ul.Ciecholowickiej 29, tel. +48 71 310 6740, e-mail: info@fhmm.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z art. 22¹ § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji oraz w celu ewentualnych przyszłych roszczeń przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa. Prawa przysługujące osobie, której dane dotyczą, to: prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania ich, ograniczenia przetwarzania lub całkowitego ich usunięcia, jak również do przenoszenia danych, sprzeciwu wobec ich przetwarzania i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Call Now ButtonПОДЗВОНИ ЗАРАЗ!